ראשי / תרבות וזהות / פגע וברח, לא יודע אם ללכת או להישאר

פגע וברח, לא יודע אם ללכת או להישאר

קצת פסקי דין טריים:

8 שנות מאסר בפועל גזר בית המשפט המחוזי בתל-אביב על נהג שהרג את הזוג וייסלר. עאוני ג’בארה הורשע כי עבר צומת באור אדום והתנגש ברכב בו נסעו מנחם ונינה וייסלר ושלושת ילדיהם.

בית המשפט המחוזי בבאר שבע גזר שבע שנות מאסר בפועל על וליד אבו זהרה, הנהג הפלסטיני שהרג שלושה בני משפחה מאשקלון בתאונה שאירעה בצומת פלוגות בחודש פברואר.

בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר על שלומי יעקב שהורשע בהריגת שי סולמני ז”ל בתאונת דרכים שמונה שנות מאסר מהן שש שנים בפועל, שלילת רישיון ל-12 שנים וקנס של 25 אלף שקל. השופט מציין כי טווח הפסיקה לעבירה זו הוא רחב אך ניכרת בו החמרה לאחרונה שהיא תוצאה מתבקשת מן הקטל בכבישים.

ממש עכשיו אחרי שקראת, תוכל/י לקבל החלטה מושכלת האם ברגע האמת, במידה ויגיע, לברוח או להשאר ,אם כבר פגעת במישהו זה מה שצפוי לך, אלו עונשים שנפסקו לאנשים שפגעו ונשארו. חוץ מזה האספסוף משולהב מהתקשורת המתלהמת למד לראות במי שעשה תאונה רוצח, לא פחות, אז אולי לא כדאי להישאר, יכול להיות לא נעים. מצד שני אם את/ה רופא/ה או חובש/ת יכול להיות שתוכל להגיש עזרה לנפגעים טוב יותר משאר האנשים שירוצו למקום, אז אולי כדאי שתשאר, לא יודע.

למקרה שנפלת על הפוסט הזה בחיפוש אחרי תמונות של תאונות, בבקשה -

תודה

3 תגובות

 1. ועכשיו מדברים על אפשרות להאשים ברצח נהג בתאונת פגע וברח

 2. אם הסנגור יוכיח שהתאונה היתה תאונה זה אמור להספיק כי רצח מעצם הגדרתו אינו תאונה.

 3. נהג בעל אזרחות צרפתי דרס למוות ונמלט לצרפת. זה לא מאוד יפה מצידו אבל אם היה נשאר, מין הסתם היה מקבל לא מעט שנות מאסר בפועל כנ”ל. אם להאמין ל 20 שנות טלוויזיה אז כולל אונס מצב דיירי הבית, ולעיתים ללא מזגן.
  מעשה ההקרבה כנראה לא היה מחזיר לחיים את הנדרסת,
  והבן אדם רוצה להיות חופשי

  באם מדובר בסך הכל בתאונה מצערת, והענישה מתאימה לעבירה פלילית חמורה, הרי שחופש של כל נהג בסכנה, במיוחד אם אין לו אזרחות נוספת.

  מעניין שהחופש כלל לא בסדר העדיפויות ודי בקצת תשדירי הסתה כדי ליצור אווירת ציד מכשפות.

  כאן
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4123382,00.html
  בתגובות אפשר לראות שרובנו עדיין מאוד מחוברים לימי הבניים

כתוב תגובה

כתובת הדואר לא תפורסם שדות חובה מסומנים *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

למעלה