ראשי / כלכלי חברתי / מה טוען אותך

מה טוען אותך

לפני זמן מה הגיע מין פיק תקופתי בעבודה, ולצורך העניין הסתפחה למשרדי בכל יום אחת מהפקידות בחברה, תפקידן היה בערך לענות לטלפונים ולרשום פרטים. הטלפונים תקפו בגלים ובהפוגות הפקידה התורנית ישבה ובהתה, הבהייה הייתה קשה מנשוא, והפקידה, כל אחת בתורה, ניגרה משיעמום על הריצפה וביקשה את נפשה למות.

הצעתי לגוססות ברוב אדיבות מחשב עם אינטרנט מהיר שתעשנה בו כרצונן בהפוגות, אך הבנות לא מצאו בו כמעט כל עניין, להיפך “אם אין לי מה לעשות אני משתגעת”.

בהחלט לקח לי זמן להבין את הקשר בין “קחי עמדה ותעשי מה שאת רוצה על חשבוננו” לבין “עזוב, אם אין לי מה לעשות אני משתגעת“, כלומר הרשת הרי מציעה מגוון עיסוקים לכל קהל, הבנות מיומנות בשימוש במחשב, ועבודתן כפקידות לא מעניינת בהרבה ממכמני הרשת, למה משתגעת?

ובכן, הבנות הבחינו, אם הבנתי נכון, בין עבודה למילוי רצונו של הבוס לבין פעילויות אחרות במסגרת הארגון, לעבודה למילוי רצונו של הבוס היתה משמעות, זה הרגיש אמיתי, ונתן שייכות, הן יכלו לבצעה במשך 9 שעות ולחוש אנרגיות, בשעת אינטרנט לא היתה כל טעינה.

CHARGE – טעינה
IN CHARGE – אחראי על, בעל הכוח, וספק כוח

תודה

2 תגובות

  1. סליחה, רק הרגע הגעתי.....

    אולי הבוס חייב אותן…..להיטען…בצורה אחרת….
    ….. were gharged to in charge to another commitment..
    אין כמו משחקי מילים…

  2. הגל כתב על זה, הדיאלקטיקה של האדון והעבד או משהו, אבל לא קראתי

כתוב תגובה

כתובת הדואר לא תפורסם שדות חובה מסומנים *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

למעלה